Lise

Yabancı Dil
Eğitimi

Özel Seyir Anadolu Lisesinde 9 ve 10 sınıflarımızda yoğun bir İngilizce modeli 11 ve 12. sınıflarda ise “Özel Amaçlı İngilizce” modeliyle İngilizce dil becerisi/becerileri öncelikli olarak geliştirilecektir. Bu amaçla seçilecek olan yabancı dil kitapları ve online öğretim platformları ise çocuklarımızın ihtiyaçlarına uygun bir dil öğretim modeli oluşturmak için bizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca 2. Yabancı dil seçeneği seçmeli olarak verilecek ve yabancı dil öğrenmek ve geliştirmek isteyen öğrencilerimize imkanlar sağlanacaktır. Okulumuz da açılacak olan kulüpler ile öğrencilerimizin dil gelişimine destek verilecek ve öğrencilerimize özel bir dil ortamı oluşturulacaktır. Ayrıca okulumuz CANADIAN UNIVERSITY OF DUBAI üniversitesi ile imzalamış olduğu protokol ile öğrencilerimize çeşitli dil kampları ile birçok dil öğrenme olanakları sunan bölgenin ilk ve tek kurumu olma özelliğindedir.

Alanında en iyi kaynak olma özelliklerine sahip Cambridge, Oxford gibi kaliteli yayınlar ile iş birliği yaparak öğrencilerimize en iyiyi sunmaya çalışacaktır. Okulumuz da uygulanacak dil saatleri, ders programları, dil kampları gibi birçok detayı öğrenmek için sizleri okulumuza bekliyoruz.

https://www.seyirkoleji.com/wp-content/uploads/2021/01/TED-Bodrum-Koleji-CEFR.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Business-Collection
Çağrı Merkezi

444 0 394

Anaokulu / İlkokul / Ortaokul

Adres: İçmeler Mah. Zinnur Sok. No: 1/1 Tuzla / İstanbul

+90 (543) 785 66 35
+90 (505) 036 96 10

Lise

Adres: Güzelyalı Mah. Elzem Sok. No: 2 Pendik / İstanbul

2017 © Tüm hakları saklıdır. Seyir Koleji