Kurumsal

Misyon
Vizyon

Vizyonumuz

Global dünyada, uluslararası alanda tercih edilecek kişi yetiştirmeyi hedefleyen Seyir Koleji, aynı zamanda bu kişilerin kültürel ve toplumsal değerlerimizi taşıyan, ahlaki değerlerimize sahip tam donanımlı bireyler olmasını amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Uzman Eğitimci yönetim kurulumuz ile beş yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim sektöründe profesyonel çalışmalarımıza “MÜKEMMELE DOĞRU EĞİTİM” isimli eğitim programını yazarak hız verdik. İlkemiz, her zaman mükemmeliyete koşmak fakat hiç bir zaman kazandığı güçlü yönleri ile yetinmemektir.

“MÜKEMMELE DOĞRU EĞİTİM” programında, çocuklarımız eğitim alanındaki başarılarılarını sürekli artırmak için, onları yakinen takip eden, her öğrenciye ayrı eğitim koçları ile “ÖĞRENMEDEN GEÇME!” ilkesince yetişmektedirler.

Öğrencilerimiz, Türkiye de tüm üniversiteleri yakından tanırken yurt dışındaki üniversiteleri de yakından tanımakta, üniversite bölümlerini tanırken hangi mesleklerin kendi yeteneklerine daha uygun olduğunu keşfetmekte, teknolojik yetenekleri gerekli tüm teçhizatlarla geliştirilirken, toplumsal hayat bilinci yüksek sosyal sorumluluk ve değerler eğitimi almakta. Zengin sosyal aktivite içeriklerimiz ile sınav streslerini üzerlerinden atarken spor ve sosyal yeteneklerini farklı alanlarda geliştirmekte.

Böylece gençlerimizi, bugününü ve geleceğini değerlendirebilen, yeteneklerini tanıyıp doğru kararlar verebilen bireyler olarak yetiştirmekteyiz.

Business-Collection
Çağrı Merkezi

444 0 394

Anaokulu / İlkokul / Ortaokul

Adres: İçmeler Mah. Zinnur Sok. No: 1/1 Tuzla / İstanbul

+90 (543) 785 66 35
+90 (505) 036 96 10

Lise

Adres: Güzelyalı Mah. Elzem Sok. No: 2 Pendik / İstanbul

2017 © Tüm hakları saklıdır. Seyir Koleji