Ortaokul

Destek
Hizmetleri

Beslenme ve Sağlık

Beslenme: Öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Verilen yemeklerin listesi bir ay önceden gıda mühendislerince hazır edilerek öğrencilerin yaşlarına uygun kalori değerleri bakımından dengeli ve sağlıklı öğünler alabilmesi için son derece dikkat edilmektedir. Mevsimine uygun sağlıklı öğünler hazırlanmakta ve her ayın başında yemek menümüzün velilerimize duyurusu yapılmaktadır.

Sağlık: Okul bünyesinde bulunan revirimizde hemşiremiz öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza sağlık hizmeti vermektedir. Okul reviri temelde ilk tanı ve koruyucu hizmetlerin sunulduğu bir anlayışla yürütülür. Hastalıklardan korunmak için gerekli önlemlerin alınması, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesine yönelik hizmetler yerine getirilir.

Temizlik ve Güvenlik

Temizlik: Okulumuzun kendi temizlik personelleri bulunmaktadır. Personelimiz gün içerisinde dersliklerin, ders materyallerinin, ortak kullanım alanlarının ve lavaboların hijyeninden sorumludur. Ayrıca her akşam, genel temizlik bittikten sonra elle tutulan tüm bölgeler (merdiven tırabzanları, kapı kolları, elektrik düğmeleri, musluklar, klozet kapakları, vb.) dezenfekte edilmekte ve tüm lavabolar Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği dezenfektanlar ile temizlenmektedir.

Güvenlik: Seyir Okulları 24 saat güvenlik kamera sistemi ile takip edilmektedir. Okul giriş ve çıkışlarında güvenlik personelimiz mevcuttur. Öğrencilerimiz ve çalışanlarımızın olası acil durumlarda güvenliğini sağlamak ve çözüm gerektiren beklenmedik durumlarda koordinasyonu doğru yapabilmek amacıyla oluşturduğumuz acil durum eylem planı bulunmaktadır.

Business-Collection
Çağrı Merkezi

444 0 394

Anaokulu / İlkokul / Ortaokul

Adres: İçmeler Mah. Zinnur Sok. No: 1/1 Tuzla / İstanbul

+90 (543) 785 66 35
+90 (505) 036 96 10

Lise

Adres: Güzelyalı Mah. Elzem Sok. No: 2 Pendik / İstanbul

2017 © Tüm hakları saklıdır. Seyir Koleji